22. června 2008

16 ostře sledovaných - naposled

Milí přátelé, technické i jiné komplikace mi neumožnily připravit derby-zápisník den před startem tak, jak jsem zamýšlel a sliboval, za což se omlouvám. Ale takový je život a kdo si přečetl úvodní příspěvek letošního zápisníku, tak ví, že jsem podobnou možnost avizoval. To je vše, co můžu odpovědět i anonymním přispěvatelům, kteří mě v diskusi za neaktualizaci mých soukromých stránek plísnili. Připojuji definitivní verzi svého pořadí derbystů a těším se na neděli.

1. Budapest (IRE), Montjeu - Run To Jane
Druhý koš (zimní import), v žebříčku 3x
ž. Jan Rája / Jasna / tr. Josef Váňa, Mlýnce

2. Dick Morris (IRE), Kalanisi - Moet
Druhý koš (zimní import), v žebříčku 3x
ž. Martin Dwyer / Dr. Charvát / František Holčák, Velké Karlovice

3. Ave Ransom (GB), Red Ransom - Animatrice
První koš (dvouletá kariéra v Česku), v žebříčku 3x
ž. Jiří Chaloupka / CK Martin Tour / Michal Lisek, Praha - Velká Chuchle

4. Cabernet (GER*), Platini - Catoffle
První koš (dvouletá kariéra v Česku), v žebříčku 2x
ž. Tomáš Lukášek / DS Pegas / Roman Vítek, Zhoř u Jihlavy

5. Teddy Ready (IRE), Orpen - Tonight
Třetí koš (zahraniční), v žebříčku 2x

ž. Jaroslav Línek / OMS / Zuzana Kubovičová, Senica

6. Magic Slipper (GER), Protektor - Magic Note
První koš (dvouletá kariéra v Česku), v žebříčku 2x

Milan Zatloukal / Hrubý / Jaroslav Drlík, Praha - Velká Chuchle

7. Tullamore (USA), Theatrical - Bungalow
Druhý koš (nestartovavší v Česku), v žebříčku 3x
ž. Václav Janáček / YOKO / Zdeno Koplík, Tušovice

8. Maraldo (GER), Bering - Marquesa Island
Třetí koš (zahraniční), v žebříčku 3x
ž. Gary Hind / Harald Kronseder / Christian von der Recke, Weilerswist

9. Urodos (POL), Two-Twenty-Two - Uroda
První koš (dvouletá kariéra v Česku), v žebříčku 3x
Jakub Pavlíček / DS Dvorce / Pavel Tůma, Dvorce

10. Swakopmund (GER), Golan - Shiny Waters
První koš (dvouletá kariéra v Česku), v žebříčku 3x
ž. Iva Miličková / CK Martin Tour / Michal Lisek, Praha - Velká Chuchle

11. Vitulus (GER), Second Set - Venice
První koš (dvouletá kariéra v Česku), v žebříčku 1x
ž. Radek Koplík / YOKO / Zdeno Koplík, Tušovice

12. Letní Bouře, House Rules - Letní Noc
První koš (dvouletá kariéra v Česku), v žebříčku 3x
ž. Piotr Krowicki / MHM / Jaroslav Myška, Radimovice

13. Lucky Horse (POL), Two-Twenty-Two - Lucky Paradaise
První koš (dvouletá kariéra v Česku), v žebříčku 2x
ž. Jiří Palík / Stáj Siam / Jaroslav Drlík, Praha - Velká Chuchle

14. Teassio (GB), Generous - Tea Leaves
Druhý koš (nestartovavší v Česku), v žebříčku 3x
ž. Martin Srnec / Hrubý / Jaroslav Drlík, Praha - Velká Chuchle

15. Duplo (POL), Sorbie Tower - Duola
První koš (dvouletá kariéra v Česku), v žebříčku 2x
ž. René Koplík / Long Field / Tomáš Hurt, Benešov

16. Tesiov, Mill Pond - Tamalirega
První koš (dvouletá kariéra v Česku), v žebříčku 1x
ž. Dušan Andrés / Syndikát 2007 / Jiří Janda, Holičky